İstanbul Öyküleri Antolojisi

cheapest prices pharmacy. buy fluoxetine . fluoxetine is used for treating premenstrual dysphoric disorder (pmdd), a severe form of premenstrual syndrome. asdasd“Sivriada’da bir gece; Sait Faik, Sotiri ve Kalafat balığa çıkmış, bir hikâyede yarenlik ediyorlar. Bir kez daha binlerce yılın İstanbul’uyla bir yolculuğa çıkıyoruz. Şehir uskumrusu, levreği, balıkçı reisleri, Evgeniya’sı Bodrum kat meyhaneleri, keşleri, genelevleri, sevda ve firakları ile tam bir şenlik. Abidin Dino büyüleyici üslubuyla Yeditepeli Şehrimizi resmediyor. Peride Celal, Kalpazankaya’nın oralarda bir denizkızı çıkartıyor Angelos’un karşısına. Varsın inanmasın kimse. Oktay Akbal’ın son vapurda rüzgârı taşıyıp getirdiği hüzünlü, neşeli, hicranlı İstanbul şarkıları… Selim İleri’ye son yazın hüznü, peyzaj gibi duran Kalamış, Esma Hanım’ın kayıkhanesi, Madam Jüliyet, dağılan hayatlar, gizli aşklar, yoksunlar birlikte bir öykü yazdırıyor. Hulki Aktunç iki denize, med ve cezire, lodosa, poyraza, ölüme ve sevdaya Pinilupi Sara’nın gözlerinden bakıyor. Belki Demir Özlü’nün Beyoğlu’nda dingin bir öğle vaktini, belki çoktan tarihe karışmış Cafe Boulevard’ın akşamüstü keyiflerini seveceksiniz. Üsküdar’ın güvercinleri, Bay Aleko’nun inceliği, Kumkapı’lı iki arkadaşın paylaştığı gök ve deniz yüreğinizi hafifletecek, Kuzguncuk’ta soluklanıp Rumelihisarı’nda tutkulu bir sarıkanat macerasına tanık olacaksınız. Şehir sizi renkleriyle, sesleriyle sarıp sarmalayacak. Bu İstanbul’lardan biri mutlaka sizin İstanbul’unuzdur. Kim bilir belki de siz son İstanbul’sunuzdur.”
Antolojide öyküleriyle yer alan yazarlar: online canadian pharmacy store! dapoxetine purchase uk . approved pharmacy, buy dapoxetine online pharmacy.
SAİT FAİK ABASIYANIK – ABİDİN DİNO – PERİDE CELAL – ZEYYAT SELİMOĞLU -OKTAY AKBAL – BİLGE KARASU – DEMİR ÖZLÜ – NURSEL DURUEL – TEZER ÖZLÜ – NEMİKA TUĞCU – MEHMET CORAL – SELİM İLERİ – HULKİ AKTUNÇ – NECATİ GÜNGÖR – SEMRA AKTUNÇ – NEDİM GÜRSEL – FERİDE ÇİÇEKOĞLU – VECDİ ÇIRACIOĞLU – MURATHAN MUNGAN – SEZER ATEŞ AYVAZ – MEHMET ÜNVER – YASEMİN YAZICI – JALE SANCAK – NALAN BARBAROSOĞLU – JAKLİN ÇELİK – MAKBULE ARAS.

jan 1, 1970 – shop with us for cheap 5mg ethinyl estradiol 0.01 mg buy estrace cream online no prescription estradiol 1 mg reviews cyproterone acetate 2mg and ethinyl estradiol 0.035 mg  ablet vistaril 25mg capsules atarax 5mg atarax 25mg uk atarax 25 mg film-coated&nbs atarax online fluoxetine online medications you need where dogs buy 20 online mg hydrochloride to tablets fluoxetine buying line.

Hazırlayan: Jale Sancak
ISBN : 978-9944-0611-6-2
Baskı : Nisan 2009
Ölçü  : 13.5 x 19.5 cm.
Fiyatı : 15 TL

 

Tags: , ,